Сальник 10x20x7 NBR TC кат.№:19019295 CORTECO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером у сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19019295 |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастин | Сальник |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 10 |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 20 |
| Ширина внутрішньої обойми - В(см) | 7 |
- Ціна: 72 ₴



