Сальник 100x125x13 FPM B1BASLRSX2 <-- кат.№:19037166B CORTECO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером у сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19037166B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 12.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Внутрішній діаметр | 100 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 100 |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 125 |
| Ширина внутрішньої обойми - В(см) | 12.5 |
- Ціна: 1 273 ₴





