Сальник 12x18x5.6 АСМ B1BASL кат.№:01029717B CORTECO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером у сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01029717B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 18 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 12 |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 18 |
| Ширина - C(см) | 5.6 |
| Ширина внутрішньої обойми - В(см) | 5.6 |
- Ціна: 154 ₴



