Сальник 120x140x13/12 FPM BAUM6SLX7 кат.№:12032032B CORTECO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером у сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12032032B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 13 мм |
| Внутрішній діаметр | 120 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 120 |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 140 |
| Ширина внутрішньої обойми - В(см) | 13 |
- Ціна: 3 107 ₴





