Сальник 22x32x7 NBR BABSLO,5X7 p.k. кат.№:01020303B CORTECO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером в сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01020303B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 22 |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 32 |
| Ширина внутрішньої обойми - В(см) | 7 |
- Ціна: 343 ₴



