Сальник 25x35x7/10 NBR VBYSF кат.№:12015659B CORTECO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером у сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12015659B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Матеріал | NBR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 25 |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 35 |
| Ширина - C(см) | 10 |
| Ширина внутрішньої обойми - В(см) | 7 |
- Ціна: 133 ₴



