Сальник 35x54x9/21.5 ACM RHTC9Y --> кат.№:19035124B CORTECO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером у сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19035124B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 35 |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 54 |
| Ширина - C(см) | 21.5 |
| Ширина внутрішньої обойми - В(см) | 9 |
- Ціна: 382 ₴



