30x42x7 ACM BASLRDX7 --> кат.№:12010674 CORTECO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером у сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12010674 |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 42 |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 30 |
| Ширина внутрішньої обойми - В(см) | 7 |
- Ціна: 116 ₴



