Сальник 31x46x7 VMQ HTC BH4718E <-- кат.№:19026198B CORTECO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером у сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19026198B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Внутрішній діаметр | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 31 |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 46 |
| Ширина внутрішньої обойми - В(см) | 7 |
- Ціна: 492 ₴



