Сальник 32x52x7 FPM BAVISLRSX7 <-- кат.№:20020528B CORTECO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером у сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20020528B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастин | Сальник |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 32 |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 52 |
| Ширина - C(см) | 7 |
| Ширина - Т(см) | 7 |
| Ширина внутрішньої обойми - В(см) | 7 |
- Ціна: 465 ₴



