Сальник 34x63x9/15,5 ACM HTC9 кат.№:19034041B CORTECO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером у сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19034041B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Зовнішній діаметр | 63 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 34 |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 63 |
| Ширина - C(см) | 15.5 |
| Ширина внутрішньої обойми - В(см) | 9 |
- Ціна: 293 ₴




