Сальник 35x48x10 TFE BAPTSLRDX7 --> кат.№:20026412B CORTECO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером у сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20026412B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 35 |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 48 |
| Ширина внутрішньої обойми - В(см) | 10 |
- Ціна: 540 ₴



