Сальник 35x48/56x13/15 B1ISLRS <-- кат.№:19016574B CORTECO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером у сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19016574B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 13 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 35 |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 48 |
| Ширина - C(см) | 15 |
| Ширина - Т(см) | 56 |
| Ширина внутрішньої обойми - В(см) | 13 |
- Ціна: 263 ₴




