Сальник 40x55x4 B1OF NOK (VAY40554) кат.№:19033628B CORTECO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером у сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19033628B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 4 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 40 |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 55 |
| Ширина внутрішньої обойми - В(см) | 4 |
- Ціна: 162 ₴



