Сальник 40x58x11.3 FPM BAVISLSFDRW кат.№:20020137B CORTECO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером у сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20020137B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Висота | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 40 |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 58 |
| Ширина внутрішньої обойми - В(см) | 11.3 |
- Ціна: 442 ₴



