Сальник 42x60x9 ACM TC кат.№:19034044B CORTECO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером у сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19034044B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастин | Сальник |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 42 |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 60 |
| Ширина внутрішньої обойми - В(см) | 9 |
- Ціна: 302 ₴



