Сальник 42.86x59.13x12.7/6.5 NBR B1FOF кат.№:01031064B CORTECO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером у сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01031064B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Висота | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 59.13 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Матеріал | NBR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 42.86 |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 59.13 |
| Ширина внутрішньої обойми - В(см) | 12.7 |
- Ціна: 834 ₴



