Сальник 45x62x7 ACM BASLRSX7 <-- кат.№:19037132B CORTECO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером у сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19037132B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 45 |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 62 |
| Ширина внутрішньої обойми - В(см) | 7 |
- Ціна: 1 166 ₴



