Сальник 45x75x13/14.5 FPM RWDR-K7 кат.№:12019419B CORTECO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером у сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12019419B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 45 |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 75 |
| Ширина - C(см) | 14.5 |
| Ширина внутрішньої обойми - В(см) | 13 |
- Ціна: 1 327 ₴



