Сальник 46x78x10 ACM B1KLSLRD PN --> кат.№:12011462B CORTECO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером у сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12011462B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 46 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастин | Сальник |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 46 |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 78 |
| Ширина внутрішньої обойми - В(см) | 10 |
- Ціна: 201 ₴



