Сальник 46.15x80x16.5 NBR COMBI SF6 кат.№:12016669B CORTECO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером у сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12016669B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | X80, Combi |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 46.15 |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 80 |
| Ширина внутрішньої обойми - В(см) | 16.5 |
- Ціна: 617 ₴



