Сальник 48x68x8 ACM B1BASLSFRSX3 <-- кат.№:01036282B CORTECO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером в сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01036282B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 48 |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 68 |
| Ширина внутрішньої обойми - В(см) | 8 |
- Ціна: 588 ₴



