Сальник 50x80x8 FPM B1RD кат.№:01032057 CORTECO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером у сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01032057 |
| Виробник | Corteco |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | X80 |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 50 |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 80 |
| Ширина внутрішньої обойми - В(см) | 8 |
- Ціна: 1 822 ₴







