Сальник 61x75x8 PTFE/ACM BAPTSLRDX7 --> кат.№:19035976B CORTECO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером у сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19035976B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Внутрішній діаметр | 61 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 61 |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 75 |
| Ширина - C(см) | 8 |
| Ширина внутрішньої обойми - В(см) | 8 |
- Ціна: 695 ₴



