Сальник 65x90x10 NBR B1 кат.№:12011335B CORTECO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером у сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12011335B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | X90 |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 65 |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 90 |
| Ширина внутрішньої обойми - В(см) | 10 |
- Ціна: 750 ₴



