Сальник 68x85x10 FPM B1BARD --> кат.№:01016878B CORTECO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером у сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01016878B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 68 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 68 |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 85 |
| Ширина внутрішньої обойми - В(см) | 10 |
- Ціна: 898 ₴





