Сальник 74.61x125.5/136.52x31.75 FPM B1SLSFDRWX6 кат.№:19037022B CORTECO

- В наявності 3 од.
- Код: 117145
2 254 ₴
+380 (67) 407-22-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія CORTECO є лідером у сфері виробництва сальників і має найширший асортимент серед конкурентів. Професійна якість продукції CORTECO гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19037022B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 125.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметер - d(см) | 74.61 |
| Зовнішній діаметер - D(см) | 125.5 |
| Ширина - C(см) | 31.75 |
| Ширина - Т(см) | 136.52 |
- Ціна: 2 254 ₴




